KURUMSAL

Hakkımızda

1.000 'den Fazla Proje Üretimi...

EFELİFT ASANSÖR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ocak 2013 yılında kurulmuştur. Firmamız % 100 yerli sermayeye sahip olup 7000 m2 alan içerisinde faaliyet göstermektedir. Firmamız ana faaliyet konusu; Asansörler, yürüyen yolları, yürüyen merdiven ve engelli platformları üretmektir.

İthalat ve ihracat pazarında kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında bilinirlikte çok kısa süre içerisinde iyi bir noktaya ulaşmıştır. Bu sürece varış sürecimizde 4 yılda 7 (yedi) yurt içinde uluslararası fuarlara katılarak VİNİ markasını yurt içinde ve yurt dışında bilinirliğini sağlamıştır.

Firmamız kazançlarını yatırımlara dönüştürerek daha fazla uygulamalar ve ürünler üretmektir.

Amacımız; Asansör sektörün ihtiyacı olan ürünlerin tarafımızdan imal edilerek; dövizimizin yurt dışına çıkmaması ve bu biz üretip satarak yurt dışında ülkemize döviz girişini sağlamak. Ayrıca yurt dışından gelen ürünler yerine daha uygun fiyatlarla YERLİ MALI kullanımı artırmak.

Hedefimiz: Asansör sektöründe Pazar payımızı sürekli artırmak, kaynaklarımızı, bilgi ve deneyimlerimiz verimli kullanarak çözüm ortaklarımızla birlikte bir dünya markası olmak.